https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/bezplatna-psychologicka-podpora-online
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Jakub Tenčl Ph.D MHS Accred: Bezplatná psychologická podpora online

4. dubna 2020 | Jakub Tenčl Ph.D MHS Accred
Autor: Jakub Tenčl, tel: 800 040 401 z pevné linky
Rok 2020 nás už od svého počátku zahlcujemnožstvíminformací spojených srozšířením nového typu koronaviruSARS-CoV-2. A převážné tojsou informace naléhavé a stresující. Od 1. března je infekcetímto virem potvrzena i v České republice. S tím souvisí také bezprostřední obava o zdraví své i našich blízkýchao zvládnutí svých finančních závazků. Když se k tomu přidá každodenní dohled na učení u dětí školou povinných, omezení volného pohybu či nutnost dodržování přísné karantény, může se každý z nás dostat do stavu, kdy už nahromadění stresových situací sám nezvládá.

Zvládnout tuto složitou dobu není jednoduché. Krizové linky jsou většinu dne beznadějně obsazené a psychologické poradny jsou zavřené. Odvrátit úzkost, stresnebo strachvlastními silami může být obtížné. Z toho důvodu nabízí psychologickou podporu online formou relaxační hypnózy i skupina klinických hypnoterapeutů pod vedením Dr. Jakuba Tenčla. Vždy v pondělí a v úterý od 17.00 do 19.00 a ve čtvrtek od 16.00 do 18.00 se můžete přihlásit na adrese https://doxy.me/drtencl. Po zadání svého jména nejprve povolíte přístup k mikrofonu a kameře, potom se ocitnete ve virtuální čekárně, kde vyčkáte na spojení. Zájemci o psychologickou podporu budou spojováni v pořadí, v jakém se přihlásili.V období nouzového stavu je pro zájemce tato forma psychologické pomoci zcela zdarma, hypnoterapeuti Jakub Tenčl, PhD, Zbyněk Bohdal a Petr Pomajbík tak chtějí přispět k snadnějšímu zvládnutí nelehkého období v životech nás všech.
Jakub Tenčl, tel: 800 040 401 z pevné linky
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist