https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/brusleme-v-tom-spolecne-aneb-brusleni-s-programem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Portus Praha: BRUSLEME V TOM SPOLEČNĚ aneb bruslení s programem 

31. ledna 2019 | Portus Praha
Autor: Dorota Šišková, tel: 773920989
Součástí programu bude krasobruslařské vystoupení školy SK Krasobruslení Sparta z.s. Na akci “Bruslení S CIHLOU” se představí děti různých věkových kategorií, které předvedou své závodní jízdy. Oddíl se se závodními dětmi pravidelně umisťuje na Mistrovství České republiky. Vyvrcholením večera bude charitativní hokejový zápas týmů Sklepovští sršáni a Františkánští lvi. Družstva jsou složeny z televizních sportovních moderátorů, novinářů a herců divadla Sklep. Za Františkánské lvi bude hrát sportovní moderátor Robert Záruba a jeho syn Viktor Záruba, Matěj Forman, režisér Jan Prušinovský, filmový producent Ondřej Zima, spisovatel Jan Novák, novinář Petr Skočdopole, žurnalista Marek Šálek a další osobnosti. Během večera se dále budou konat soutěže, společné bruslení a face-painting pro děti. Podvečerním bruslením vás budou provázet herec Tomáš Vaněk a moderátorka TV Prima Nicol Prosová.

Jak už z názvu benefiční sbírky AKCE CIHLA vyplývá, výtěžek z dvacátého ročníku bude využitý na dostavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM , na zakoupení vhodného objektu pro novou terapeutickou dílnu a na zakoupení chráněných bytů. Na místě mohou návštěvníci podpořit stavění objektů, které slouží lidem s mentálním postižením, příspěvkem do sbírkové kasičky, zakoupit si podepsané puky nebo benefiční cihly. V on-line předprodeji na webu AKCE CIHLA jsou také ke koupi dárkové vstupenky se zážitky. Zájemci si mohou koupit místo na střídačce či foto s celým týmem hokejistů, a tím více podpořit start letošní sbírkové kampaně.

Celostátní sbírka AKCE CIHLA tento rok slaví výročí. Již dvacet let podporuje díky finančním prostředkům od dárců lidi s mentálním postižením a pomáhá jim žít důstojný a plnohodnotný život. Do sbírky se zapojují firemní partneři a známé osobnosti jako je Simona Stašová, Jaroslav Svěcený a Tomáš Vaněk. Společné bruslení na bruslařském areálu Na Františku je také prostorem pro osobní setkání donátorů sbírky, organizátorů i klientů sociálních služeb. „Do sbírky se během dvaceti let zapojilo přes dvě stě šedesát tisíc dárců a náš tým doufá, že se na této akci budeme mít možnost poznat, poděkovat dárcům a najít i nové možnosti spolupráce a propojení“ dodává Gabriela Štěpánková, ředitelka organizace Portus Praha, která sbírku pořádá.

Dorota Šišková, tel: 773920989 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist