https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/celorepublikovy-turnaj-v-simulovane-zvukove-strelbe-pro-nevidome
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Organizace nevidomých z.s.: Celorepublikový turnaj v simulované zvukové střelbě pro nevidomé.

26. listopadu 2018 | Organizace nevidomých z.s.
Autor: Pavel Hegner
Turnaj se uskuteční v prostorách Tyflo ČR o.p.s.
Fritzova 4258/2, Jihlava, 1. 12. 2018 od 10:00 hodin

Hráči na tento turnaj přijedou z celé republiky. Turnaje se zúčastní i domácí hráči - členové Organizace nevidomých z.s. a klienti Tyflo ČR o.p.s.

Organizace nevidomých z.s. sdružuje nevidomé a slabozraké osoby, poskytuje jim služby tak, aby bylo dosahováno maximální možné míry rovnocennosti těchto osob se zdravou veřejností. Spolek působí v celé ČR. Hlavním cílem organizace je zmírnit negativní omezení způsobené zrakovým postižením.

Naší převažující činností jsou volno časové aktivity. Nejvíce využívanou aktivitou je sport. Našim členům nabízíme: bowling, showdown, lehkou atletiku, simulovanou zvukovou střelbu, a další společenské hry, turistiku, plavání a vodní sporty.

Srdečně Vás všechny zveme na tuto akci.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist