https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/detske-zabavne-odpoledne-slet-carodejnic-2018
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Dětské zábavné odpoledne: Slet čarodějnic 2018

25. dubna 2018 | Nová Akropolis
Autor: Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006.
Nová Akropolis z. s. Vás zve na dětské zábavné odpoledne: Slet čarodějnic u rybníka Biřička. Akce je pořádána již třetím rokem ve spolupráci s KMS Nový Hradec Králové, Městskými lesy Hradec Králové. Na akci spolupracují také další instituce a organizace: Městská policie HK, JSHD Třebeš Hradec Králové (dobrovolní hasiči), Hvězdárna Úpice a IFMSA CZ Hradec Králové (nemocnice pro medvídky). Čas a místo setkání: 30. 4. 2018 od 16 do 19 hodin, pláž rybníka Biřička (50°10'13.8''N, 15°51'30.7''E).

Děti se mohou těšit na Divadélko Trsátko, které vystoupí s dětským hudebním pořadem Cesta kolem světa (od 17 h). Dospělé určitě pobaví hudební skupina TWO 4U. Jak ošetřit svého plyšáka opět předvedou studenti medicíny v nemocnici pro medvídky. Připravena bude také řada her a aktivit jako například tradiční orientační let na koštěti, koloběžková dráha, malování na obličej, výroba čarodějnických hůlek a čarodějnické vetešnictví a další. Ukázky své činnosti předvedou dobrovolní hasiči z Třebeše a městská policie. S astronomy z hvězdárny Úpice můžete pozorovat Slunce. Během odpoledne Nová Akropolis také ukáže malým čarodějnicím a čarodějům, jak správně třídit odpad. Akce bude zakončena zapálením společného čarodějnického ohně a opékáním buřtů. Vemte si s sebou vhodný čarodějnický oděv, masku a kouzelné předměty. Nejkrásnější masky budou oceněny.

Prosíme, přihlaste se předem na hradec@akropolis.cz, 776 660 006.
Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006. tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist