Anna Kupcová "> Fotbal vás naučí férovosti. Zveme na hru v duchu fair play do Brna-Líšně - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/fotbal-vas-nauci-ferovosti.zveme-na-hru-v-duchu-fair-play-do-brna-lisne
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ratolest Brno, z.s.: Fotbal vás naučí férovosti. Zveme na hru v duchu fair play do Brna-Líšně

3. června 2022 | Ratolest Brno, z.s.
Autor: Anna Kupcová, tel: 774 682 776
Jak takový férový fotbal probíhá? „Tzv. Fotbal3 je založen na principu, kde základní hodnoty fair play, rovnost pohlaví, týmová práce a respekt jsou stejně důležité jako fotbalové dovednosti. Nemusíte se ale bát, že by „fotbal již nebyl fotbalem“ – jeho principy zůstávají zachovány,“ ujišťuje organizátorka akce Anna Kupcová. Akce se proto Ratolest Brno zúčastní i se svými klienty a klientkami, sociálně ohroženými dětmi a mládeží ve věku 5–26 let, kteří zde mohou tyto důležité schopnosti pilovat. Účast na zápasu je pro všechny zdarma a navíc na všechny zúčastněné čeká odměna. Pokud se férového zápasu chcete zúčastnit také, můžete svůj tým zaregistrovat již nyní: https://forms.gle/fA7g7hJQFzHC3Xm48. Pokud to ale nestihnete, můžete přijít až na místo i bez registrace. Akce je součástí projektu, který si dává za cíl zvyšovat šance dětí a mladých lidí žijících v sociálně vyloučené lokalitě na kvalitní vzdělání. Během zápasu proto budeme mluvit i o tomto projektu, o spolupráci se školami v Brně a o tom, jak tohoto cíle dosáhnout. Další informace Událost na Facebooku: www.facebook.com/events/3150974355160395 Webové stránky projektu: https://www.ratolest.cz/projekty/zvysovani-skolni-uspesnosti-mladych-romu-ze-socialne-vyloucenych-lokalit-mesta-brna-lp-reg-hrova2 Kontakt Anna Kupcová, vedoucí PR Ratolesti Brno, anna.kupcova@ratolest.cz, 774 682 776 Tato akce je součástí projektu „Zvyšování školní úspěšnosti mladých Romů ze sociálně vyloučených lokalit města Brna“ (LP/REG/HROVA2), který je spolufinancován Norskými fondy 2014–2021 v programu Lidská práva.
Anna Kupcová, tel: 774 682 776
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist