https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/hrdiny-jsou-ti-kdo-se-neboji-vest-druhe-a-hnuti-brontosaurus-jim-proslapava-cesticky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Hnutí Brontosaurus: Hrdiny jsou ti, kdo se nebojí vést druhé. A Hnutí Brontosaurus jim prošlapává Cestičky

9. května 2018 | Hnutí Brontosaurus
Autor: Lukáš Wiesner, tel: 773267319
Je hrdina ten, kdo nemá strach skočit dopředu? Kdo dovede táhnout ostatní? Komu nevadí vyčnívat a být tu pro druhé? Hledáme hrdiny na dvanáctidenní červencový zážitkově-vzdělávací kurz CESTIČKY Hnutí Brontosaurus. Otevři si cestu k organizování vlastních akcí či vedení dětí. Přihlas se.

Pro nás jsou hrdiny ti, kteří udělají něco pro druhé. A nezáleží na tom, do jakého sdružení patří. Ti, kteří rozdávají radost i inspiraci k nevšedním cestám životem. Ti, kdo nemají strach poznávat své hranice, motivace i cíle. Ti, kdo se nebojí postarat o partu dětí v přírodě nebo zorganizovat skupinu lidí ke společnému dílu. Ti, kdo touží stát se organizátory.

Cestičky jsou kurz pro lidi, kteří začínají pracovat s dětmi či mládeží, pořádají dobrovolnické akce, chtějí se rozvíjet a inspirovat ostatní. Máme pro připraveny cesty seberozvoje, setkávání i dovídání se. A také spoustu her a aktivit, které účastníka nejenom zabaví či příjemně unaví, ale také posunou zase o kus dál.

Na Cestičkách naši hrdinové zažijí na vlastní kůži, jaké je prožít i pořádat zážitkový program. Rozvíjí svou osobnost, získávají nové zkušenosti a znalosti díky profesionálům (pedagogům, psychologům, herním dramaturgům, markeťákům,...), kteří pořádají workshopy, pracují, objevují, užívají si léto s lidmi na stejné vlně. Každému pomáháme, aby se vzdělával sám: zkušeností, vlastním zážitkem, osobním příkladem. Stavíme na rovnocennosti mezi organizátorů a účastníky. Rozdáváme inspiraci a necháváme se inspirovat.

Kurz je určen pro lidi mezi 17 a 30 lety.

Letošní ročník se uskuteční 21. července–1. srpna. Kromě poznání sebe sama, zkušeností a zážitků můžeš získat i certifikát hlavního táborového vedoucího dle akreditace MŠMT.

Vše nadješ na www.cesticky.cz.

Kontakt:
Petr Gál www.cesticky.cz e-mail: cesticky@brontosaurus.cz

Fotografie k tiskové zprávě:
http://www.cesticky.cz/fotky.html
Lukáš Wiesner, tel: 773267319 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist