https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/karluv-krok-a-nekolik-dalsich-kroku-ke-zdravi-na-bozim-daru-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Sport Club 1999: Karlův krok a několik dalších Kroků ke zdraví na Božím Daru

23. srpna 2017 | Sport Club 1999
Autor: Ivana Dobišová, tel: 737222410
V sobotu 26.srpna se milovníci pohybu mohou těšit nejen na Karlův krok, nordic walking pochod a to již čtrnáctý ročník, ale také na mnoho dalších Kroků ke zdraví. V 11 hodin odstartuje na božídarském náměstí pochod se speciálními holemi a stejně jako minulé ročníky budou připraveny značené tratě 5 a 15 km. Pořadatelský Klub Krušných hor se spolu s partnerským saským klubem SSV Sayda rozhodl rozšířit nabídku sportovních i zábavných aktivit a vyzvat tím české i německé návštěvníky k dalším Krokům ke zdraví.

Kromě sportu bude na náměstí na Božím Daru na programu i zdravotní prevence. Kožní lékař MUDr. Daniel Horváth nabídne ve své "polní" ordinaci prohlídku kožních pigmentových skvrn.
Ani o zábavu nebude na Božím Daru poslední srpnovou sobotu nouze. Nejmenší děti se mohou vydovádět na nafukovacích, skákacích atrakcích a zručné malířky obličejů budou připraveny splnit každé přání malých zákazníků. Krátce po polední se děti mohou těšit na kouzelnické představení. Větší děti, ale i dospělé zájemce pozveme do improvizovaného ateliéru karlovarské výtvarnice a designérky Lenky Sárové Malíské, která bude připravena zasvětit do tajů štětců, pláten a akrylových barev. Namalovaný obrázek bude pak svým autorům milou vzpomínkou. Děti mohou také navštívit lesní školku společnosti Vojenské lesy a statky, ale v žádném případě nepůjdou do lavic před tabuli. Formou zábavných her a soutěží se mohou dozvědět mnoho zajímavého o lese.
O tu správnou pohodu k poslechu i k tanci se na Božím Daru postarají v rámci malého country festiválku bluegrass band Album z Chomutova a new country seskupení ze sousedního Saska Sachsentramp.
Přijeďte se přesvědčit, že starat se o své zdraví je vlastně prima zábava! Díky finanční podpoře 14.ročníku Karlova kroku z Evropské unie, z Fondu pro regionální rozvoj bude vše zdarma a každý registrovaný účastník si navíc odnese pěkné tričko. U registrace se sice bude v rámci výdeje startovních čísel vybírat 50 Kč za osobu, ale vybraná částka bude v rámci vyhlášení vítězů pochodu předána stejně jako vloni zástupcům Nemocnice v Ostrově jako příspěvek na nákup zdravotnického materiálu, či potřebného přístroje.
A již tradičně dojde v rámci na tombolu. Všichni registrovaní účastníci se mohou těšit na zajímavé překvapení. I letos se budou rozdávat hole na nordic walking, sportovní oblečení, knihy, kvalitní sekery, hračky a mnoho dalších hodnotných překvapení.
Seriál pochodů Krok ke zdraví, jehož generálním partnerem je Česká pošta pokračuje dalšími setkáními v Mariánských Lázních a v Kadani.
Pro více informací navštivte webové stránky www.krokkezdravi.com, nebo volejte 737222410 nebo pište na info@krokkezdravi.com.
Ivana Dobišová, tel: 737222410 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist