https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/konference-o-moznem-propojovani-dobrovolnictvi-a-firem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit: Konference o možném propojování dobrovolnictví a firem

20. září 2018 | INEX - Sdružení dobrovolných aktivit
Autor: Marek Šurkala, tel: 776748203
Nezisková organizace INEX-SDA připravuje pro všechny zájemce o tematiku propojování dobrovolnictví a firem konferenci „Dobrovolnictví ↔ byznys“. Hlavním záměrem je sdílet dobrou praxi v různých oblastech – firemní dobrovolnictví, CSR, nábor nových zaměstnanců s dobrovolnickými zkušenostmi a další. Konference se bude skládat ze dvou částí - prezentace výstupů projektu a panelové diskuze, které se zúčastní zástupci byznysové sféry a představitelé neziskového sektoru. Program se uskuteční 25. 10. v Pracovně na adrese Vlkova 33, Praha 3.

Během první části konference budou prezentovány výstupy projektu Youth Employability via Volunteering. Autor studie „Volunteering and Labour Market“ Ondřej Bárta představí, jak firmy vnímají dobrovolnictví a jak s ním pracují. Lenka Polcerová z INEX-SDA pak představí aplikaci IM-PROVE, která pomáhá dobrovolníkům reflektovat a prezentovat, co se díky dobrovolnictví naučili.

Druhá část konference bude mít podobu panelové diskuze. Hosty panelové diskuze budou Ondřej Bárta, externí výzkumný pracovník; Anna Vaníčková, specialistka v oblasti CSR, KPMG Česká republika; Dominika Herdová, manažerka týmu firemního dobrovolnictví, Byznys pro společnost a Sylva Horáková, výzkumnice a dobrovolnice, ředitelka Centra pro lidská práva a demokracii ČvT.

Program proběhne v češtině. Účast na konferenci je bezplatná. Registrace předem je povinná a probíhá prostřednictvím online formuláře do 10. 10. 2018.

Kompletní program s přesným harmonogramem je ke stažení:
https://www.inexsda.cz/docs/pozvanka-konference.pdf

Formulář online přihlášky je pak k dispozici:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe00mQWiua92Bp40l0M4wuzG1hiN7VDS1AV1ojB5oqgXjheNg/viewform
Marek Šurkala, tel: 776748203 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist