https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/konference-podnikani-a-rodina
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.: Konference Podnikání a rodina

29. června 2018 | KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.
Autor: Marek Chvátal, tel: 732194790
Tématem konference je „Podnikání a rodina“. Řečníky jsou podnikatelé s desítkami let zkušeností s budováním svých firem a také s větším počtem dětí. Někteří z nich mají nejen úspěšné firmy, ale především fungující a velké rodiny (až sedm dětí). Budou hovořit o vlastním přístupu k dělení času i energie mezi víru, byznys a rodinu. Setkáte se s podnikateli a živnostníky z Česka i ze Slovenska. Mezi řečníky budou: Irena Smékalová – s manželem Petrem vedou soukromou manželskou poradnu; Jiří Jemelka – který sám říká, že své podnikání svěřil Bohu a Boha bere jako „parťáka“ v podnikání, jeho firma dnes řídí a spravuje více než 10 malých a středně velkých podniků napříč ČR; Juraj Habovštiak – měl ještě velmi malé děti, když zanechal dobrého místa ve firmě Tesla a doma v garáži začal podnikat; anebo Ľubomír Klieštik – od doby, co začal podnikat, intenzivně vnímá Boží působení v rodině i ve firmě.
Sdružení KOMPAS zve na konferenci také děti, pro které připravuje bohatý program na celý den. Postarají se o ně zkušení pečovatelé. Velehrad nabízí mnoho zajímavostí. S pečovateli se mohou vydat na tzv. questing za pokladem. Na zahradě gymnázia budou stát tři skákací hrady a 5 000 dřevěných kostek. Speciální pedagogové Blanka Čáslavová a Zdeněk Vilímek vezmou zájemce na společný program s klienty DZP Velehrad v podobě hudebně dramatického setkání s „Hudbou kolem světa“.
Na programu konference je také setkání s olomouckým pomocným biskupem Mons. Josefem Nuzíkem, workshop s děkanem Cyrilometodějské teologické fakulty Olomouc prof. Peterem Tavelem OP „O rozhodování v podnikání“ a představení hnutí Ekonomika společenství (ES), jež pomáhá nejen podnikatelům realizovat křesťanské hodnoty v každodenní práci a v životě. O ES promluví jeho dlouholetý člen a podnikatel Jan Šebor.
Pro účastníky konference připraví místní VEGA centrum občerstvení na celý den včetně oběda a svačinek pro děti.
Přihlásit na akci se můžete na webových stránkách www.krestanskypodnikatel.cz. Členové sdružení KOMPAS si uvědomují, že nejen mnozí podnikatelé a živnostníci, ale i ostatní lidé, které by konference mohla zajímat, nemají peníze nazbyt. Proto se rozhodli, že vstup na konferenci „Podnikání a rodina“ nabídnou zcela zdarma. Celou akci se snaží uspořádat pouze na bázi dobrovolných darů. Dar v libovolné výši mohou účastníci věnovat přes registrační formulář na krestanskypodnikatel.cz. Protože se bude jednat o finanční dar neziskové organizaci, dostanou potvrzení, které mohou uplatnit při přiznání daně.
KOMPAS sdružuje podnikající křesťany už více jak osm let. Dlouhou dobu fungoval jako neformální platforma pro ty, kdo hledají společenství věřících lidí a prostor ke sdílení společných zkušeností z byznysu. Od ledna 2018 založilo 14 podnikatelů neziskovou organizaci, aby mohl spolek pořádat větší akce. Vedle plánované konference na Velehradě to jsou odborné semináře, duchovní cvičení, rozhovory na krestanskypodnikatel.cz apod.
Marek Chvátal, tel: 732194790 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist