https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kurzu-filozofie-a-psychologie-vychodu-a-zapadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Kurzu filozofie a psychologie Východu a Západu

5. září 2018 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Dana Gabrielová, tel: 608 501 040
Nová Akropolis pořádá ve čtvrtek 6. září 2018 od 20 hodin úvodní přednášku ke Kurzu filozofie a psychologie Východu a Západu ve svém sídle v Praze, Varšavská 19.Vybrané koncepty filozofie Východu a Západu nám umožní nahlédnout do nitra člověka, poznat lépe sebe sama, a především se naučit řídit své kroky na cestě životem. Seznámí nás s učením staré Indie a Číny, mystického Tibetu a Egypta, stejně jako s řeckým a římským pohledem na člověka i na uspořádání společnosti.

Třináct přednášek nám pomůže si uvědomit, že myšlenky starých filozofů jsou aktuální i pro současnost, pokud je aplikujeme ve svém životě. Součástí kurzu jsou cvičení rozvíjející důležité schopnosti člověka (pozornost, koncentraci, paměť, imaginaci, kontrolu emocí, vůli atd.) inspirovaná probíranými tématy.

Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist