https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/mestsky-folklorni-festival-strasnice-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Chrástecká muzika, z.s.: Městský folklorní festival Strašnice

10. června 2019 | Chrástecká muzika, z.s.
Autor: Jan Šveňha, tel: +40774798192
Zveme Vás na první ročník městského folklorního festivalu Strašnice, který se uskuteční v zahradě Trmalovy vily v pražských Strašnicích ve čtvrtek 20. června od 16 hodin. V prostorách památkově chráněného objektu architekta Jana Kotěry se představí taneční soubory a lidové muziky zabývající se folklorem mnoha regionů Čech, Moravy i Slovenska.

Na odpolední program naváže od 21 hodin taneční večer ve Strašnickém divadle. MFF Strašnice je koncipován jako sousedský festival, nabídne prostor k setkávání posluchačů folkloru, současně je určen široké veřejnosti. V rámci akce bude zajištěn doprovodný program pro děti a možnost zakoupit občerstvení.

Pořadateli festivalu jsou Lidová muzika z Chrástu a projekt Folklorní mejdlo – pravidelná párty u cimbálu. V rámci letošního ročníku vystoupí dětský soubor Makovičky, folklorní soubor Hrozénka za doprovodu cimbálové Muzičky, Lidová muzika z Chrástu, Slovácký krúžek, Soubor písní a tanců Josefa Vycpálka za doprovodu muziky Rozmarýn, folklorní soubor Šarvanci a polabský folklorní soubor Šáteček.

Více informací je možné je nalézt na webových stránkách www.mffstrasnice.cz či na Facebooku https://www.facebook.com/MFFStrasnice/.
Jan Šveňha, tel: 40774798192
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist