https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/milenialove-voli-udrzitelnost
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Institut cirkulární ekonomiky, z.s.: Mileniálové volí udržitelnost

6. listopadu 2017 | Institut cirkulární ekonomiky, z.s.
Autor: Ing. Anežka Horynová, tel: 721383618
Z hlediska uplatnění přistupují mileniálové ke svému budoucímu zaměstnání kreativněji – celá 1/3 dnešních mladých lidí uvažuje o založení vlastního start-up podnikání a pro 90 % všech dotazovaných je práce, která by je bavila, více než důležitá.
Zdroje: Millennial Impact Report 2017, NMS Market Research 2016, server Forbes
„Do věkové kategorie mileniálů momentálně spadá cca ¼ obyvatel ČR, což rozhodně není zanedbatelný počet. Sám organizační tým veletrhu je tvořen mileniály, díky čemuž si uvědomujeme, jak je volba ideálního budoucího zaměstnání zásadní a zároveň obtížnou záležitostí.“ popisuje koordinátorka akce Anežka Horynová a dodává: „Veletrh Uplatni.se je určen jak firmám, hledajícím motivované zaměstnance, pro které není udržitelnost pouhým slovem, tak také všem, kteří si smysluplné zaměstnání teprve hledají. V rámci akce proběhnou motivační přednášky inspirativních řečníků, praktické workshopy a networking, přičemž základem bude samozřejmě veletrh udržitelných firem.“
Veletrh Uplatni.se udržitelně proběhne 21. listopadu 2017 na Praze 7. Firmy se zájmem o vystavování se stále mohou hlásit na přiložený email, účastníci pak najdou přihlašovací formulář na stránkách, viz níže.

Ing. Anežka Horynová, tel: 721383618 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist