https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nesazejte-pomahejte-v-breznu-se-spousti-novy-internetovy-projekt-neloterie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Neloterie: Nesázejte, pomáhejte! V březnu se spouští nový internetový projekt Neloterie

4. března 2020 | Neloterie
Autor: Lukáš Podoba, tel: 702226234
Začátkem března byl spuštěn internetový projekt Neloterie, který spojuje přímou pomoc, umění a touhu po výhře. Zakoupením Netiketu získáte umělecké dílo v limitované sérii, okamžitě pomáháte vybranému projektu a máte šanci vyhrát! Netiket je v nabídce pouze daný měsíc na webových stránkách www.neloterie.cz.
Projekt Neloterie vznikl z touhy vyhrávat, ale i pomáhat. „S přáteli jsme se kolikrát nechali nalákat na pohádkové výhry, běželi k nejbližšímu sázkovému místu a vsadili nejnižší možnou částku v očekávání fantastické výhry, která zrovna jako naschvál nepřišla. Došlo nám, že ani nevíme, jak etablované sázkařské společnosti pomáhají ve své zákonem nařízené charitativní činnosti. A tak nás napadlo vzít z obojího to nejlepší a vytvořit platformu, kde lidé vidí, jaký projekt přímo podporují, a přitom získají vysokou šanci na vlastní výhru,“ říká Kryštof Sekera, tiskový mluvčí projektu.
Na webu Neloterie si můžete každý měsíc zakoupit umělecké dílo známých českých umělců, kteří projekt podpořili, za cenu 300 Kč. Získáte umělecké dílo za mnohonásobně menší cenu, než je obvyklé a můžete začít vytvářet unikátní sbírku. 30 % z celého výtěžku poputuje po skončení prodeje na vybraný dobročinný projekt. Možná je i forma předplatného, aby vám neuteklo ani jedno dílo, které už se nebude nikdy opakovat.
Neloterie pro každý měsíc s detektivní pílí vyhledává projekty, které vynikají svou záslužnou činností. I když dnes každý subjekt může požádat o různé formy finanční podpory a dotace, mechanismus jejich přidělování a administrativní zátěž většinou nedokáže flexibilně pokrýt naléhavé potřeby těchto projektů. Neloterie si váží jejich pomoci potřebným, která se jednou může hodit každému z nás. Chce jim proto pomoci touto formou tak, aby se mohli soustředit na svou práci a poslání. Vybírání těch, kteří podporu v daném měsíci potřebují nejvíce, vnímá Neloterie jako svůj závazek. Uživatelé mají také možnost navrhnout projekty, které jim přijdou záslužné a zajímavé.
Všichni, kdo si Netiket koupí, budou automaticky zařazeni do spotřebitelské soutěže o báječnou výhru. Každý měsíc bude vylosován jeden vlastník Netiketu, který vyhraje stejnou částku, jakou získá dobročinný projekt. Výše výhry se přímo odvíjí od počtu zakoupených Netiketů.
V březnu Neloterie podpoří obecně prospěšnou společnost Popálky, o. p. s. Více se dozvíte na internetových stránkách www.neloterie.cz.

Kontakt pro doplňující informace:
Lukáš Podoba, vedoucí projektu, press@neloterie.cz, tel. 702226234
www.neloterie.cz
https://www.facebook.com/Neloterie
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist