Alena Říhová "> Plánujete, že Vás na Vánoce navštíví Vaši blízcí s omezenou mobilitou? Půjčovna kompenzačních pomůcek Vám může pomoci. - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/planujete-ze-vas-na-vanoce-navstivi-vasi-blizci-s-omezenou-mobilitou-pujcovna-kompenzacnich-pomucek-vam-muze-pomoci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.: Plánujete, že Vás na Vánoce navštíví Vaši blízcí s omezenou mobilitou? Půjčovna kompenzačních pomůcek Vám může pomoci.

Půjčovna kompenzačních pomůcek Svazu tělesně postižených v České republice z. s. na Praze 8 – Karlín dlouhodobě vychází vstříc osobám se zdravotním postižením a seniorům, kteří potřebují okamžitě používat kompenzační pomůcku (např. invalidní vozík, chodítko, polohovací postel) a nemají ji k dispozici. Právě pro tyto nenadálé případy je pro Vás otevřena naše půjčovna, která Vám pomůže překlenout dobu potřebnou k vyřízení žádosti o pomůcku přes zdravotní pojišťovnu, nabídne zapůjčení pomůcky během opravy Vaší vlastní pomůcky, poskytne Vám pomůcku při krátkodobé potřebě (např. po úrazu) nebo Vám zapůjčí pomůcku na vyzkoušení. Pomůcky mohou lidem se sníženou mobilitou umožnit třeba návštěvu blízkých během vánočních svátků.

Snažíme se, aby naše pomůcky byly pro lidi dostupné - od roku 2021 zachováváme stejné ceny půjčovného a disponujeme dostatečným množstvím pomůcek, abychom mohli vyhovět co největšímu počtu zájemců. Půjčovna funguje v pracovních dnech, a to v pondělí, středu a pátek od 8:30 do 12:30 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 12:30 do 16:30 hodin. Najdete nás na adrese: Karlínské náměstí 59/12, Praha 8 – Karlín. Kontakt: Hana Pavlová, tel.: 602 647 248, e-mail: pujcovna@svaztp.cz. Podrobnější informace o pomůckách a postupu jejich zapůjčení najdete na našich webových stránkách: https://svaztp.cz/pujcovna-kompenzacnich-pomucek/.

Když se vracíte z nemocnice do domácího ošetřování, když jste utrpěli úraz nebo potřebujete kompenzační pomůcky z jiného důvodu, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.
Alena Říhová, tel: 736220925
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist