https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pohadkovy-den-mezi-loutkami
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Pohádkový den mezi loutkami

27. května 2019 | Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi
Autor: Břetislav Oliva, tel: 778 712 531
U příležitosti Mezinárodního dne dětí připravilo Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi v pátek 31. května pro děti a jejich rodiče akci nazvanou Pohádkový den mezi loutkami.

Oslavy Mezinárodního dne dětí v Muzeu loutkářských kultur budou tentokrát probíhat v pohádkovém duchu, protože velká většina našich loutek někdy v pohádkových příbězích hrála. Tentokrát ale budou známé pohádky rozebrané na kousky a doslova a do písmene rozsypané po celém Mydlářovském domě. Úkolem pro návštěvníky samozřejmě bude, za pomoci pohádkových bytostí, dát zase všechny příběhy do pořádku. Na konci jako obvykle čeká zasloužená odměna.
Vedle pohádkové skládačky se návštěvníci mohou těšit i na další hry nebo na dílnu, kde si budou moci něco pohádkového vyrobit. Aby byl výlet do světa pohádek úplný, doporučujeme si vzít pohádkový kostým. Proměna Mydlářovského domu v říši pohádek bude trvat od 15 do 20 hodin, jednotné vstupné je 90 korun.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist