https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pozvanka-otevreni-pobocky-socialni-kliniky-v-ceskych-budejovicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Český institut biosyntézy, projekt Sociální klinika: Pozvánka: Otevření pobočky Sociální kliniky v Českých Budějovicích

Milé novinářky a milí novináři,

rád bych Vás jménem Sociální kliniky pozval na slavnostní otevření naší nové pobočky v Českých Budějovicích. Akce proběhne ve čtvrtek 22. března 2018 od 17. hod. v kavárně Fér Café (Česká 153, České Budějovice). Sociální klinika je projekt, v němž dobrovolní terapeuti a terapeutky bez nároku na honorář poskytují krátkodobou terapii v délce 12 sezení lidem, kteří by si jinak tuto pomoc nemohli z finančních důvodů dovolit. Více informací najdete v tiskové zprávě (http://bit.ly/2G6D5QS).

Za naši organizaci se otevření pobočky zúčastní:

Iva Abramčuková, terapeutka a koordinátorka pobočky pro Jihočeský kraj, která představí práci Sociální kliniky, regionální tým a službu dostupné terapie;

Jolana Hejlová, psychiatrička a terapeutka, přiblíží pro koho je krátkodobá terapie vhodná a jak probíhá mapovací setkání;

Magda Juráňová, manažerka projektů Sociální kliniky, bude mluvit o regionálních aktivitách Sociální kliniky, nedávno vydaných videích proti předsudkům vůči terapii a plánované sbírce, v jejímž rámci budou moci lidé navštívit seberozvojové workshopy.

Prosíme o potvrzení účasti na jan.losenicky@socialniklinika.cz kvůli zajištění občerstvení a omezené kapacitě prostor. Děkujeme a těšíme se na shledání.

S přáním hezké dne,

Jan Losenický
Jan Losenický, tel: 605030617 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist