https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/procter-gamble-podporil-sportovani-deti-ze-socialne-slabych-rodin
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Procter & Gamble podpořil sportování dětí ze sociálně slabých rodin

23. června 2023 |
„Česká olympijská nadace podporuje děti ze sociálně znevýhodněných rodin, které by jinak musely se sportem z důvodu nedostatku financí skončit. Velmi si vážíme tohoto příspěvku, který pomůže pokrýt mnoho členských poplatků, vybavení nebo nákladů na soustředění dětem, které sport baví, potkávají se díky němu se svými kamarády, a sport tak představuje významný prvek v jejich dětském světě,“ říká Veronika Opršalová, ředitelka České olympijské nadace.
Na účely sportu dětí zamířilo 1 % z ceny každého prodaného produktu P&G v drogeriích Rossmann, a to od 26.4. do 23.5. Neven Kružljak, marketingový ředitel Procter & Gamble, dodává: "Děkujeme všem, kteří si uvědomili společenskou hodnotu tohoto projektu a přispěli k němu zakoupením našich výrobků. Jsme velmi rádi, že díky společnému úsilí České olympijské nadace, společnosti Rossmann a P&G bude mít nyní více dětí snadnější přístup ke sportu, což by mělo mít pozitivní dopad na jejich fyzický a duševní rozvoj."


Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist