Alena Říhová "> Půjčovna kompenzačních pomůcek STP v ČR z. s. zlepšuje své služby - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pujcovna-kompenzacnich-pomucek-stp-v-cr-z.s.zlepsuje-sve-sluzby
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.: Půjčovna kompenzačních pomůcek STP v ČR z. s. zlepšuje své služby

Půjčovna kompenzačních pomůcek Svazu tělesně postižených v České republice z. s. na Praze 8 – Karlín dlouhodobě vychází vstříc osobám se zdravotním postižením a seniorům, kteří potřebují okamžitě používat kompenzační pomůcku (např. invalidní vozík, chodítko, polohovací postel) a nemají ji k dispozici. Právě pro tyto nenadálé případy je pro vás otevřena naše půjčovna, která vám pomůže překlenout dobu potřebnou k vyřízení žádosti o pomůcku přes zdravotní pojišťovnu, nabídne zapůjčení pomůcky během opravy vaší vlastní pomůcky, nebo vám zapůjčí pomůcku na vyzkoušení.

Snažíme se naše služby neustále zlepšovat. Aktuálně jsme například rozšířili nabídku sedáků do vany, od loňského roku platí snížené ceny půjčovného a v nedávné době jsme také zprovoznili nové webové stránky naší půjčovny pomůcek. Nové stránky půjčovny jsou nyní přehlednější a jsou na nich lépe prezentovány jednotlivé pomůcky. Také jsme na stránky vložili rezervační formulář, abychom zájemcům o pomůcky usnadnili komunikaci s námi. Nové webové stránky najdete na adrese: https://svaztp.cz/pujcovna-kompenzacnich-pomucek/, kde se dozvíte podrobnější informace o pomůckách a postupu jejich zapůjčení.

Půjčovna funguje v pracovních dnech, a to v pondělí, středu a pátek od 8:30 do 12:30 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 12:30 do 16:30 hodin. Najdete nás na adrese: Karlínské náměstí 59/12, Praha 8 – Karlín. Kontakt: Hana Pavlová, tel.: 602 647 248, e-mail: pujcovna@svaztp.cz.

Když se vracíte z nemocnice do domácího ošetřování, když jste utrpěli úraz nebo potřebujete kompenzační pomůcky z jiného důvodu, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.
Alena Říhová, tel: 736220925
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist