https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/raz-dva-tri-hrajeme
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: Raz, dva, tři - hrajeme!

Klub hráčů deskových her „Deska“ pořádá tento pátek, 19. ledna, od 18 hodin první hrací večírek s přespáním v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy.

Hrajete rádi strategické hry nebo adventury, které vyžadují hodně času? Máte problém sehnat dostatek spoluhráčů, kteří by si s vámi zahráli do pozdních večerních hodin nebo dohráli zajímavou partii druhý den? Máme pro vás dobrou zprávu.
Klub hráčů deskovek v Karlínském Spektru pořádá již tento pátek od 18 hodin první hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne.
Akce je určena dětem od 8 do 16 let, které mají rády jak deskové, tak karetní hry, jež mají mnohdy komplikovaná pravidla a zaberou několik hodin. V rámci pravidelných deskoherních setkání není na takovéto hry většinou čas, proto nabízí Karlínské Spektrum těmto dětem možnost užít si hry bez omezení.
Večírek, který volně navazuje na páteční deskohraní, které je standardně od 15 do 18 hodin, a je určen pro všechny děti a teenagery, kteří si rádi zahrají hry, nejen pro pravidelné návštěvníky Karlínského Spektra. Děti si na něm vyberou svou oblíbenou hru z nabízeného portfolia a zahrají si ji s ostatními. Nebo se mohou společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se většinou nemají možnost setkat ve školních družinách.
Program:
Akce začne v pátek v 18.00 hodin – začneme se seznamovacími hrami, děti se rozdělí do týmů dle vybraných deskových či karetních her. Poté bude probíhat hraní a nic než hraní, přerušené svačinou. Následovat bude večerka a přespání ve vlastních spacácích
v prostorách Karlínského Spektra.
V sobotu začne program snídaní, následovat bude další kolo her a v 11.00 rozchod domů.
S sebou budete potřebovat: spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, lahev
s pitím
Více informací: renata.farry@ddmpraha.cz


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist