https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/sedme-duchuplne-muzeum-ovladnou-zombie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Sedmé Duchůplné muzeum ovládnou zombie

16. října 2019 | Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi
Autor: Břetislav Oliva, tel: +420 778 712 531
Pátek 25. říjne 2019 bude v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi patřit opět po roce všemu nadpřirozenému a tajemnému v rámci oblíbené „halloweenské“ akce nazvané Duchůplné muzeum. Letošní, již sedmý ročník slibuje tentokrát souboj dobra a zla na pozadí zombie apokalypsy.

Koncem října se každoročně historické prostory chrudimského Mydlářovského domu na jeden den promění v kulisy hororového filmu a vtáhnou návštěvníky do těch nejtemnějších zákoutí. Netradiční prohlídka budovy muzea i muzejní expozice nazvaná Duchůplné muzeum letos již posedmé otestuje odvahu malých i velkých návštěvníků, jejich důvtip při plnění náročných úkolů i kreativitu v rámci výtvarného workshopu. Tentokrát bude proměna muzea hrůzostrašnější než obvykle, neboť zde vypukne nefalšovaná zombie apokalypsa jak vystřižená z béčkových hororů.
V muzeu propukne smrtící virová nákaza, proti níž není obrany, a která své oběti mění v krvelačné zombie plížící se po ztemnělých chodbách Mydlářovského domu. Na návštěvníky čeká nejen nelehký úkol, zjistit, co se stalo a odkud nákaza přichází, ale i doslova a do písmene Sofiina volba, zda se přidají na stranu dobra a zachrání svět před ničivým nebezpečím, nebo v nich zvítězí ty nejtemnější pudy a stanou se dobrovolně služebníky zla a temnoty.
Zombie apokalypsa v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi vypukne v pátek 25. října 2019 v 17 hodin, síly dobra a zla budou v Mydlářovském domě zápasit až do 22 hodin. Z důvodu chystání akce bude také muzeum v tento den do 17 hodin zavřené. Vstupenky v hodnotě 90 korun lze zakoupit předem v recepci MLK. Baterky a velkou porci odvahy s sebou!
Strašidelná výzdoba tentokrát v MLK zůstane až do 30. 10., takže kdo letošní Duchůplné muzeum nestihne, bude mít celý týden možnost si zombie trasu (už bez zombíků a strašení) projít.
Břetislav Oliva, tel: 420 778 712 531
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist