https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/setkani-skautskych-sberatelu-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc: Setkání skautských sběratelů 2017

21. listopadu 2017 | Junák - český skaut, okres Olomouc
Autor: Jan Pečínka, tel: +420 731 059 298
řiadvacátý ročník Mezinárodního setkání skautských sběratelů proběhne v sobotu 25. listopadu od 8.30 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Palackého. Zájemci o prodej či nákup odznaků, pohlednic, časopisů, knih, známek a dalších skautských sběratelských komodit, budou mít jedinečnou příležitost rozšířit své sbírky. Akce každoročně přiláká také zahraniční návštěvníky z Polska a Slovenska.

Nezůstane však jen u směny a obdivování sbírek. Doprovodný program zahrnuje promítání filmu Skauti bez lilie, který mapuje přístup skautských činovníků k fungování hnutí během socialismu, kdy byl Junák nuceně sloučen s komunistickým pionýrem.

Následovat bude beseda s Keňanem Mauricem Otunga Obare, který představí život v Keni a tamní skauting. Na závěr se budou moci členové Junáka seznámit s praktickým použitím skautského vizuálního stylu při vytváření prezentačních grafických materiálů.
Jan Pečínka, tel: 420 731 059 298 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist