https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/seznamte-se-s-showdownem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Tyflo ČR o.p.s.: 21. ročník turnaje „Showdown Jihlava podzim 2018“

26. listopadu 2018 | Tyflo ČR o.p.s.
Autor: Pavel Hegner
Turnaj se uskuteční v prostorách Tyflo ČR o.p.s. Fritzova 4258/2, Jihlava, 1. 12. 2018 od 10:00 hodin

Hráči na tento turnaj přijedou z celé republiky. Turnaje se zúčastní i domácí hráči - klienti Tyflo ČR o.p.s. a členové Organizace nevidomých z.s., kteří založili oddíl showdownu v Jihlavě.

Tyflo ČR o. p. s. poskytuje sociální služby nevidomým a zrakově postiženým občanům a poskytuje servis členům Organizace nevidomých s cílem usnadnění jejich života. Hlavním cílem těchto služeb je zmírnit negativní omezení způsobené zrakovým postižením a integrace zrakově postižených občanů do společnosti.

Poskytujeme sociální poradenství, asistenční službu a výuku obsluhy náročných kompenzačních pomůcek. Podporujeme pracovní uplatnění těžce zrakově postižených občanů a poskytujeme služby směřující k účelnému využití volného času zrakově postižených (rehabilitace a masáže, sportovní aktivity, návštěvy bazénu, přednášky, vzdělávací kurzy, kluby a kroužky). Pořádáme zájezdy, soutěže, kulturní akce a sportovní turnaje.

Srdečně Vás všechny zveme na tuto akci.

Pavel Hegner-ředitel
V Jihlavě 26. 11. 2018

Akce vznikla za podpory statutárního města Jihlavy a Kraje Vysočina.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist