https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/spolek-pratel-suplikove-literatury-knihomam-vydava-prvni-knizku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Knihomam: Spolek přátel šuplíkové literatury Knihomam vydává první knížku

26. listopadu 2019 | Knihomam
Autor: Kristýna Sládečková, tel: 721390077
Spolek přátel šuplíkové literatury Knihomam vznikl v srpnu letošního roku jako portál sdružující amatérské autory. Na webu knihomam.cz od té doby pravidelně vychází pohádky, společenské příběhy i sci fi povídky od autorů různého věku a povolání. Cílem spolku je nabídnout čtenářům šuplíkové příběhy, které by se jinak na veřejnost nedostaly.
Příběhy, které se čtenářům líbí nejvíce, budou od následujícího roku vycházet knižně v povídkových sbírkách s ilustracemi od začínajících nebo amatérských autorů. Cílem projektu je spojit ty, kdo chtějí psát, s těmi, kdo chtějí číst. V současné době si každou povídku přečte několik set čtenářů.
Knížka O jezerní víle Elišce vychází jako první, má potěšit nejmenší čtenáře a motivovat autory, kteří se své povídky bojí zveřejnit. Právě jejich příběh může být příště tím, který vyjde knižně. Spolek plánuje zaslat několik výtisků dětem v dětských domovech, se kterými v současné době probíhá jednání.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist