https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/svetove-souteze-v-lyonu-se-zucastni-i-cesky-kucharsky-tym
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace kuchařů a cukrářů ČR : Světové soutěže v Lyonu se zúčastní i český kuchařský tým

15. ledna 2019 | Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Autor: Tomáš Popp, tel: 777 239 808
International catering cup (http://www.cateringcup.com/en) je jednou z nejprestižnějších gastronomických soutěží na světě. Koná se v kolébce gastronomie ve francouzském Lyonu 26. ledna 2019. Soutěž je součástí světové výstavy Sirha (http://www.sirha.com/en). Již popopáté se této soutěže zúčastní i tým špičkových českých šéfkuchařů, který vám v pondělí 21. ledna v 9.30 v budově společnosti Compass (Jankovcova 1603/47a, Praha - Holešovice) předvede s jakými pokrmy bude reprezentovat Českou republiku. Prezentace se uskuteční v restauraci U nás umístěné přímo v přízemí budovy společnosti Compass.

Uvidíte slavnostní tabuli, složenou dle soutěžního zadání. Je inspirována slavným obdobím českého kubismu. Její design připravil Tibor Mužík se studia NAIF ve spolupráci s Premium Gastro. Nebudou na ni chybět kachní foie gras, pstruh plněný dle klasického francouzského receptu, plněná vepřová kotleta, čokoládový dort s mangem… Budete mít jedinečnou možnost vidět a ochutnat finální podobu pokrmů i tabule.

Přímo od členů týmu se dozvíte zákulisní informace o tom, jak to na soutěži probíhá, jaká jsou kriteria hodnocení, kdo jsou komisaři, jak tým dopadl v minulých letech, s čím chce uspět letos a mnoho dalšího.

Svoji účast prosím potvrďte do pátku 18. ledna: 
Tomáš Popp - tel.: 777 239 808, email: tomas.popp@akc.cz
Tomáš Popp, tel: 777 239 808
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist