https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tz-mikulas-v-karlinskem-spektru-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: TZ Mikuláš v Karlínském Spektru

Jako každý rok navštíví i letos v neděli 3. prosince od 14 do 18 hodin Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy Mikuláš. Během tvořivého odpoledne budou mít všechny děti možnost zúčastnit se dílen, zhlédnout divadelní pohádku a setkat se se samotným Mikulášem a jeho doprovodem.

Návštěva Mikuláše v Karlínském Spektru se už dávno stala tradicí, které se každoročně zúčastní spousta dětí se svými rodiči. „Největším tahákem našeho Mikuláše je bezesporu komorní charakter nadílky, kdy děti chodí k Mikuláši postupně po malých skupinkách, což zaručí téměř domácí atmosféru,“ říká o akci Martin Kašík, jeden z organizátorů a doplňuje: „Mikuláš má tak možnost u každého dítěte vyzdvihnout jeho silné stránky.“
Mimo tradiční nadílky bude na příchozí čekat spousta zábavy, a to v podobě tvořivých dílen, různorodých úkolů a soutěží. Děti si budou moci vytvořit vánoční přání nebo adventní hvězdu a po pestrém programu si budou moci odpočinout u teplého čaje a voňavých dobrot.
O kulturní oživení se letos postará MJ studio Milany Ježkové. K navození předvánoční atmosféry dopomůže mimo jiné i divadlo ToTem, které během odpoledne třikrát vystoupí s pohádkou Pojďme spolu do Betléma.
Přijďte si odpočinout od předvánočního stresu a strávit příjemné nedělní odpoledne v Karlínském Spektru. „S námi si děti vyzkouší, jak strastiplná může být cesta k vánočnímu stromku nebo objeví další vánoční zvyky. Rodiče pak ocení komorní mikulášskou nadílku pod taktovkou nejlaskavějšího Mikuláše v celé Praze,“ uzavírá Martin.
Účastnický poplatek: 100 Kč/dítě
Registrace na rezervace@ddmpraha.cz, 222 333 888 nebo pomocí mobilní aplikace Karlínské Spektrum


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist