ANERI s.r.o. "> Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/udrzitelne-ochranne-rukavice-bamboo-twinflex-r-d-xg
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

UVEX Safety CZ, k.s.: Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

25. března 2024 | UVEX Safety CZ, k.s.
Autor: ANERI s.r.o., tel: 602458045
Ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg jsou nejnovější generací udávající měřítka, co se týká ochrany, pohodlí, pružnosti, citu při úchopu a ekonomičnosti. Na míru šitá komfortní třída odolnosti proti proříznutí pomáhá zvyšovat snášenlivost při nošení rukavic zejména u náročných prací, neboť jedinečná kombinace přírodní tkaniny z hedvábně měkkých bambusových vláken a high-tech ochranných vláken se stará o vysoké pohodlí při nošení a dobré klima rukou při současném zachování ochrany. Bambusové vlákno je nejen neuvěřitelně příjemné na dotek, ale také velmi výrazně a rychle absorbuje vlhkost, takže pokožka zůstává při práci příjemně suchá. Díky dermatologickému testování je prokázáno, že rukavice neobsahují látky vyvolávající alergie a jsou snášenlivé s pokožkou.
Patentovaná technologie Bamboo TwinFlex® je tvořena polyamidem zajišťujícím odolnost proti oděru, nejjemnějšími ocelovými vlákny, které zajišťují odolnost proti proříznutí, vysoce kvalitními vlákny HPPE, které poskytují odolnost proti dalšímu trhání a bambusovými vlákny, které přináší vysoké pohodlí při nošení. Jedinečná kombinace těchto materiálů zvyšuje odolnost proti proříznutí na stupeň D.
Pohodlí a práce bez omezení – to jsou rukavice Bamboo TwinFlex® D xg.
Dodavatelem ochranných rukavic a ostatních pomůcek značky uvex na český trh je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.
https://www.uvex-safety.cz/cs
https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/ochranne-rukavice/8751/uvex-bamboo-twinflex-d-xg/?number=6009006
https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/ochranne-rukavice/?f=11750
ANERI s.r.o., tel: 602458045
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist