https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/znouzectnost-zahaji-treti-rocnik-odvazaneho-leta
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Znouzectnost zahájí třetí ročník Odvázaného léta

13. června 2019 | Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi
Autor: Břetislav Oliva, tel: 778 712 531
Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pořádá letos již třetím rokem festival kulturních pořadů na terasách Mydlářovského domu nazvaný Bez nití/Odvázané léto na terasách. Letošní ročník zahájí 21. června koncert skupiny Znouzectnost.

Cyklus koncertů, divadelních a loutkových představení si klade za cíl obohatit prázdninovou kulturní nabídku v Chrudimi a přitáhnout do muzea nové návštěvníky. Letošní ročník zahájí v pátek 21. června koncert oblíbené plzeňské rockové skupiny Znouzectnost, která se na českých pódiích pohybuje již více než 30 let. Koncert formace vedené kytaristou a zpěvákem Démou začíná na muzejních terasách v 19:30 hodin. Kromě Znouzectnosti se mohou návštěvníci Odvázaného léta těšit na koncert skupiny Krásné Nové Stroje vedené výtvarníkem Stanislavem Divišem.
Dále mohou zavítat například na šansonový večer s herečkou, skladatelkou a zpěvačkou Sylvií Krobovou, která vystoupí ve dvojici s klaunem Jiřím „Bilbo“ Reidingerem v kabaretu nazvaném L´Ombre / Stín. Nevšední zážitek slibují také loutková představení souborů Damúza a Toy Machine, rozpustilé divadlo v podání herečky a performerky Anny Duchoňové vystupující pod pseudonymem Anička a letadýlko nebo scénické čtení a písničky v podání Kristýny Kudrnáčové.
Úplný program letošního ročníku a informace o účinkujících naleznete na webových stránkách Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. Kapacita teras je omezena, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit v předprodeji v recepci muzea. Rezervace je možná také na telefonním čísle 469 620 310.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist