https://ekolist.cz/cz2406/zpravodajstvi/tiskove-zpravy
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Evropská komise: Komise podporuje používání ICT pro zelenější Evropu

12. března 2009 | Evropská komise
Podle Evropské komise by využívání informačních a komunikačních technologií (ICT) mohlo přispět ke více

Evropská komise: Komise dokončila revizi pesticidového programu - důležitý krok k zajištění ochrany zdraví a životního prostředí

12. března 2009 | Evropská komise
Evropská komise dokončila revizi asi 1000 pesticidů, které byly na trhu v rámci EU před rokem 1993. více

MŽP ČR: Martin Bursík na cestě do Japonska a USA: Kodaňská dohoda o ochraně klimatu i obchod s emisními kredity

11. března 2009 | MŽP ČR
Ministr životního prostředí a předseda Rady EU pro životní prostředí Martin Bursík dnes večer více

ARNIKA - program Ochrana přírody: Stavbu jezů na Labi neblokují ekologové, ale sami rejdaři, říká sdružení Arnika

Diskusi o stavbě jezů na dolním Labi blokuje Ředitelství vodních cest (ŘVC), nikoliv ekologické více

Radko Pavlovec: Výroky premiéra Topolánka na energetickém fóru jsou zcela nepodložené a představují jednostrannou propagaci jaderné lobby.

11. března 2009 | Radko Pavlovec
Předsednictví EU by nemělo být používáno k prosazování zájmů jednotlivých skupin, ale k hledání více

Green marketing: Bio-info pomůže českému trhu s biopotravinami

11. března 2009 | Green marketing
Agentura Green marketing dnes spustila novou službu: internetový informační portál Bio-info. více

Evropská komise: Andris Piebalgs, komisař pro energetiky: Politika EU v oblasti energetiky a klimatu, projev na 7. konferenci v Doha o přírodním plynu

11. března 2009 | Evropská komise
Komisař hovořil o politice Evropské unie v oblasti klimatických změn a energetické bezpečnosti. více

Evropská komise: Úspory energie: Členské státy podporují pravidla pro snížení spotřeby energie v průmyslových motorech

11. března 2009 | Evropská komise
Nové nařízení má stanovit limity energetické efektivnosti pro průmyslové motory. více

MŽP ČR: Zítra začíná Jeden svět. I o ekologických problémech

10. března 2009 | MŽP ČR
Filmový festival Jeden svět, který začíná zítra v Praze, v letošním roce uvádí ve spolupráci s více
| 1 | .. | 2403 | 2404 | | 2406 | | .. | 3790 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist