https://ekolist.cz/cz308/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Doprava
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Doprava

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Pražské matky: Kampaň Chodci sobě startuje!

5. června 2015 | Pražské matky
Pražské matky zahajují veřejnou kampaň, která si klade za cíl zviditelnit potřeby chodců i více

platforma Zvonečník: Pro lepší kombinovatelnost dopravy

1. června 2015 | platforma Zvonečník
Kombinování různých druhů dopravy bývá poněkud přehlíženým tématem a málokdo si nakonec uvědomuje více

KDU-ČSL: Marian Jurečka: V otázce biopaliv zachovejme chladnou hlavu

20. května 2015 | KDU-ČSL
Daňová podpora biopaliv bude pokračovat. více

MŽP ČR: Vše, co potřebujete vědět o zpoplatnění emisní třídy EURO 3

14. května 2015 | MŽP ČR
Vláda včera odsouhlasila věcný návrh zákona o výrobcích s ukončenou životností, který řeší zpětný více

Hnutí DUHA: Číslo týdne: 80. Nejprůmyslovější region Německa sníží spotřebu fosilních paliv o 80 %. Podobný antifosilní zákon se aktuálně plánuje i u nás

14. května 2015 | Hnutí DUHA
Severní Porýní-Vestfálsko sníží svoji závislost na uhlí, ropě a zemním plynu do roku 2050 na více

MŽP ČR: Přes 1800 nádob na třídění odpadu ještě letos na víc než 500 vlakových nádražích v ČR

7. května 2015 | MŽP ČR
Třídit odpad nejen v každé obci, ale nově i na 508 vlakových nádražích po celé ČR, dát práci lidem více

Hnutí DUHA: Číslo týdne: 3/4. Chceme-li zabránit nebezpečné změně klimatu, musíme ponechat v zemi 3/4 zásob fosilních paliv, říkají elitní vědci a ekonomové

29. dubna 2015 | Hnutí DUHA
Pokud chce lidstvo zabránit nebezpečné změně klimatu (tedy růstu teploty o více než 2 stupně), musí více

Strana zelených: Pouhá modernizace trati z Prahy do Mnichova konkurenceschopnost železnice nezajistí

28. dubna 2015 | Strana zelených
Modernizace trati z Prahy do Mnichova, na které se nedávno dohodl ministr dopravy Dan Ťok se svým více

MŽP ČR: Harmonogram výzev Národního programu Životní prostředí

23. dubna 2015 | MŽP ČR
Nový Národní program Životní prostředí („NPŽP“) nahrazuje jednotlivé národní dotační programy více
| 1 | .. | 306 | | 308 | | 310 | .. | 820 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist