https://ekolist.cz/cz349/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?ids%5Bxf3f675f30b784edac323b91c14b5398d%5D=1&sel_ids=1
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

STAN: Obce budou moci účinněji spolupracovat. Změny zlevní chod samospráv a zlepší služby pro občany. Zrychlujeme výstavbu infrastruktury

3. listopadu 2023 | STAN
Poslanci dnes na mimořádné schůzi schválili novelu zákonů o územních samosprávných celcích, kterou více

Česká krajina: Unikátní objev vědců v milovické rezervaci velkých kopytníků. Nález odhalí National Geographic

2. listopadu 2023 | Česká krajina
Unikátní objev se podařil českým vědcům v milovické rezervaci velkých kopytníků. více

Město Trutnov: Bude mít Trutnov sdílená kola?

2. listopadu 2023 | Město Trutnov
Zda mají Trutnováci zájem o službu sdílených kol, chce zjistit trutnovská radnice. více

Město Kopřivnice: Kopřivnice vyhlásila stop brajglu

1. listopadu 2023 | Město Kopřivnice
V Kopřivnici odstartovala kampaň s názvem Stop brajglu. více

Město Kopřivnice: Nová výstava představuje letošní strom roku

1. listopadu 2023 | Město Kopřivnice
Ve vestibulu radnice bude po celý listopad k vidění putovní výstava k soutěži Strom roku. více

Úřad Vlády ČR: Vláda schválila plán na podporu vývoje a výstavby malých a středních reaktorů a jednala i o budoucnosti gigafactory v areálu Plzeň-Líně

1. listopadu 2023 | Úřad Vlády ČR
Česko by mělo maximálně využít svůj průmyslový potenciál a know-how v oblasti jaderné energetiky a více

MZe ČR: Ministr Výborný: Pozemkové úpravy zajišťují ochranu obyvatel před povodněmi i ochranu přírodních zdrojů. Budeme se snažit částku na ně navýšit

1. listopadu 2023 | MZe ČR
Ministerstvo zemědělství (MZe) se bude snažit ve spolupráci s Ministerstvem financí navýšit v více

MZe ČR: Jsou schváleny sazby hlavních zemědělských dotací roku 2023, obsahují nové ekodotace i speciální platbu pro zemědělce z malých hospodářství

1. listopadu 2023 | MZe ČR
Ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) podepsal letošní sazby pro hlavní zemědělské dotace – více

Děti Země: Plán na rekonstrukci tunelů v Nelahozevsi podruhé v troskách

1. listopadu 2023 | Děti Země
Dětem Země a dalším dvěma spolkům se opět podařilo ochránit veřejné zájmy více
| 1 | .. | | 349 | | 351 | 352 | .. | 3786 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist