https://ekolist.cz/cz3713/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?ids%5Bxb4bfa0db21416d9240a63740e10f9f79%5D=1&sel_ids=1
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Friends of the Earth UK: Premier Oil: FoE jde v Pákistánu k soudu

4. října 2001 | Friends of the Earth UK
V Pákistánu pokračuje soud mezi místními ekologickými organizacemi a Friends of the Earth více

KSČM: Tisková konference KSČM 4. října 2001

4. října 2001 | KSČM
Konference se zúčastnil poslanec Svatomír Recman, který se zmínil o ekologické dani. více

MDS ČR: Upozornění na omezení letového provozu v okolí jaderných elektráren

4. října 2001 | MDS ČR
Tisková zpráva z MDS ČR. Na serveru MDS ČR. více

Greenpeace International: Aktivisté Greenpeace obsadili závod na výrobu jedovatých lodních barev a vrátili do něj znečištěné bahno ze světových přístavů

4. října 2001 | Greenpeace International
Aktivisté Greenpeace obsadili závod firmy Atofina v Nizozemí, který vyrábí barvy pro lodi, do nichž více

Hnutí DUHA: Průzkum veřejného mínění: drtivá většina odmítá zmenšení národního parku na Šumavě

4. října 2001 | Hnutí DUHA
Tisková zpráva se týká zákona o NP Šumava. Na stránkách Hnutí DUHA. více

Evropská komise: Vztahy EU - MERCOSUR v oblasti zemědělství

3. října 2001 | Evropská komise
Vztahy EU se zeměmi sdružení MERCOSUR (Brazílie, Argentina, Paraguay a Uruguay) v oblasti více

Greenpeace International: Vláda Spojeného království posunula teroristy o krok blíže k jaderným zbraním.

3. října 2001 | Greenpeace International
Greenpeace a Friends of the Earth kritizují rozhodnutí britské vlády schválit výstavbu závodu na více

Vláda ČR: Záznam z tiskové konference po schůzi vlády ČR ve středu 3. října 2001

3. října 2001 | Vláda ČR
Vláda mimo jiné jednala o zákonu, kterým se mění zákon na více

Evropská komise, český text ICEU: Vysoká priorita rozšíření EU v plánu rozvoje Transevropských sítí

Připravované úpravy transevropských sítí v Evropské unii napomohou vybudovat spojení s více
| 1 | .. | 3711 | | 3713 | | 3715 | .. | 3772 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist