https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/opravarna-rozsiruje-sberna-mista-take-do-kavaren
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Opravárna rozšiřuje sběrná místa také do kaváren

20.10.2015 01:08 | PRAHA (Ekolist.cz)
Sběrné místo pozná každý zákazník jednoduše: kavárna má označení na dveřích
Sběrné místo pozná každý zákazník jednoduše: kavárna má označení na dveřích
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | Opravárna
Komunitní web Opravárna rozšiřuje síť svých sběrných míst v ulicích. Po otevření svých prvních servisních míst se spojuje s kavárnami. V takzvaných „OpraKavárnách“ mohou lidé opravářům předat drobnou elektroniku, telefony nebo tablety
 

Kavárny jsou podle provozovatelů komunitního webu dalším způsobem, jak udělat cestu k opravě věcí jednoduší a pohodlnější. „Chceme pro naše zákazníky kvalitní servis, ale také pohodlí. V dnešní době, kdy je na všechno stále méně času, jistě lidé uvítají, že mohou spojit příjemné s užitečným: posedět v kavárně, dát si tam schůzku nebo si třeba číst a zároveň přinést na diagnostiku rozbitý telefon či tablet,“ uvádí jednatel společnosti Opravárna Jan Charvát.

Sběrné místo pozná každý zákazník jednoduše: kavárna má označení na dveřích. Postupně se budou objevovat na mapce sběrných míst na webu projektu.

Rozbité věci budou moci lidé do podniku přinést kdykoli během jeho otevíracích hodin. Na stejném místě si je také od obsluhy vyzvednou. V kavárnách bude také pravidelně k dispozici opravář, který kromě přijímání zakázek může na místě diagnostikovat a opravit drobné vady.

První kavárnou-OpraKavárnou se stala restaurace s dětskou hernou Králík v rádiu v Charkovské ulici v Praze. „Našim hostům toho kromě dobrého jídla a pití chceme nabídnout co nejvíc. OpraKavárna nám nejen přivede nové zákazníky, ale podpoříme díky tomu dobrou věc. A to je nejdůležitější,“ říká majitelka kavárny Ivana Karhanová.

OpraKavárnou se může stát každý provozovatel, v jehož kavárně má obsluha čas a prostor na přijímání zakázek. Kavárna by také měla být na dobře přístupném místě.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
Vydání článku finančně podpořilo Hlavní město Praha v rámci projektu Ekoporadnypraha.cz.


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist