Hynek Trojánek "> Avízo: ochránci soukromí vyhlásí Ceny Velkého bratra za rok 2023 - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/avizo-ochranci-soukromi-vyhlasi-ceny-velkeho-bratra-za-rok-2023
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: Avízo: ochránci soukromí vyhlásí Ceny Velkého bratra za rok 2023

14. března 2024 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Hynek Trojánek, tel: 607249856
V Cenách Velkého bratra jsou "oceňováni" ti největší narušitelé soukromí. Vítěze oznámí organizace Iuridicum Remedium médiím na tiskové konferenci ve středu 20. března v 11:00 a tentýž den na slavnostním ceremoniálu.

Vítěze oznámí organizace Iuridicum Remedium již po devatenácté. Z nominací od veřejnosti vybírala jako každý rok porota složená z právníků, odborníků na nové technologie či novinářů. Udělena bude též Pozitivní cena za ochranu soukromí a poprvé také Cena veřejnosti.

Tisková konference pro média se uskuteční ve středu 20. března v 11:00 on-line. Kdo se chce tiskové konference zúčastnit, měl by dát vědět nejpozději do pondělí 18. března do 14:00 na e-mail pr@iure.org.

Veřejnost bude s výsledky obeznámena o pár hodin později, v 19:00 v pražské Čítárně Unijazz. Vstup je dobrovolný.

Tisková zpráva shrnující nominace: https://bigbrotherawards.cz/2024/03/07/tz-ceny-velkeho-bratra-vyhlasi-viteze-porota-vybirala-z-rekordniho-mnozstvi-nominaci/
Hynek Trojánek, tel: 607249856
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist