https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/avizo-tiskova-konference-iuridicum-remedium-z-s-vyhlaseni-big-brother-awards-2015
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: Avízo: Tisková konference (Iuridicum Remedium, z. s.) | Vyhlášení Big Brother Awards 2015

15. února 2016 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Jan Vobořil, tel: 728937902
Dobrý den, tento týden se uskuteční 11. ročník vyhlášení cen Big Brother Awards, níže proto přikládáme oficiální pozvánku. V případě zájmu o novinářskou akreditaci nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese hofman@iure.org nebo na čísle 724 083 775, a to do středy 17. února do 18 hodin.

Avízo: Tisková konference (Iuridicum Remedium, z. s.) | Vyhlášení Big Brother Awards 2015

18. února 2016 od 10 hodin ve Studiu Alta (U Výstaviště 21, Praha 7)
Big Brother Awards jsou anticeny pro nejvlezlejší firmy, úřady či technologie. Při letošním 11. ročníku vyhlásíme výherce čtyř anticen (v kategorii Dlouhodobý slídil, Úřední slídil, Firemní slídil a Výrok Velkého bratra) a jedné Pozitivní ceny za ochranu soukromí.

Jaké budou reakce „vítězů“ a kdo bude mít odvahu si svou cenu osobně převzít? Promění Ministerstvo financí svou nominaci za návrh elektronické evidence tržeb? Získá „trofej“ operační systém Windows 10? Přijďte se přesvědčit, udělat rozhovor s organizátory a členy poroty.
Budeme se na Vás těšit.

Jan Vobořil
výkonný ředitel

Tisková zpráva k vyhlášení výtězů: http://www.slidilove.cz/content/ochranci-soukromi-predaji-anticeny-nejvetsim-slidilum-za-rok-2015
Jan Vobořil, tel: 728937902 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist