https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/beneficnim-koncertem-zahajila-k-hnata-s-detskym-krizovym-centrem-dlouhodobou-spoluprace
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dětské krizové centrum, z.ú.: Benefičním koncertem zahájila Kühňata s Dětským krizovým centrem dlouhodobou spolupráce

13. června 2016 | Dětské krizové centrum, z.ú.
Autor: Kateřina Košťálová, tel: +420 731 151 536
První projekt spolupráce Dětského krizového centra a Kühnova dětského sboru se opravdu vydařil. Benefiční koncert pořádaný v netradičním kulturním prostoru Jatka 78 v pražské Holešovické tržnici připomněl závažné a velmi důležité poslání Dětského krizového centra, které pomáhá ohroženým a týraným dětem v celé České republice. V rámci benefičního večera se naplnila myšlenka podpory dětí dětmi. Své hlasy pro ochranu ohrožených dětí zvedli členové Kühnova dětského sboru, nejstaršího a největšího dětského sboru v České republice, pod vedením Jiřího Chvály. Moderátorem benefice byl herec Divadla na Vinohradech Michal Novotný. Jako hlavní bod zazněla skladba Malý princ na motivy slavné knihy A. de Saint Exupéryho od přední české skladatelky Ivany Loudové. V podání dětských hlasů si tak posluchači připomněli poselství o tajemství čistého srdce, dobra a krásy, na které my dospělí až příliš často zapomínáme.

Dětské krizové centrum už 24 let pomáhá dětem v celé České republice, které si zažily víc, než dokážou unést. Pracuje s těmi nejzávažnějšími případy týrání sexuálního zneužívání a zanedbávání dětí. Za dobu své existence poskytlo odbornou péči víc než 6 000 ohrožených dětí a prostřednictvím Linky důvěry přijalo přes 50 000 kontaktů. Kühnův dětský sbor chce pomoci benefičním večerem Dětskému krizovému centru utvářet co nejvíce šťastných konců v životě jeho malých klientů.
Kateřina Košťálová, tel: 420 731 151 536 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist