https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/detsky-den-pod-petrinem-u-boromejek
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze: Dětský den pod Petřínem u boromejek

Sestry boromejky a jejich nemocnice pro Vás v sobotu 4. června pořádají tradiční zábavné odpoledne pro děti, které se bude konat od 14.00 v zahradě Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze.

V průběhu odpoledne se můžete těšit na představení "Golem", které Vám zahrají herci studia Damúza, ukázku jízdní policie, program záchranářů, oblíbeného klauna, balónky, dětské soutěže a chybět nebude samozřejmě malování na obličej s tetováním. Městští policisté přivezou skákací hrad, policejní motorku, autíčka a HZS hlavního města Prahy moderní techniku. Těšit se můžete opět na Skauty a skautky Vpřed. Závěrem proběhne také tombola se zajímavými cenami. Těšíme se na Vás!

Akce se koná za finanční podpory Městské části Praha 1. Více informací k Dětskému dni pod Petřínem najdete na: www.nmskb.cz.
Kamila Jadrná, tel: 605 292 015 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist