https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/diplomky-a-bakalarky-opet-soutezi-o-10-000-kc
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace: Diplomky a bakalářky opět soutěží o 10 000 korun

Lipka a Jihomoravský kraj vyhlašují již čtrnáctý ročník Soutěže diplomových prací s tematikou životního prostředí a ekologie v Jihomoravském kraji. Bakaláři i magistři, kteří obhájili své práce na podzim 2015 nebo na jaře 2016 mohou své práce přihlásit do 30. června. Stačí vyplnit elektronický přihlašovací formulář a práci včetně posudků doručit na Lipku – pracoviště Kamenná. Práce bude hodnotit komise složená z akademických pracovníků a odborníků z firemní praxe i neziskového sektoru a výsledky budou vyhlášeny v listopadu v rámci prestižní mezioborové konference.

Vítězové se mohou těšit na finanční odměnu 3 000 – 10 000 Kč a řadu dalších věcných cen (knih, materiálů apod.). Soutěž má profesní význam pro všechny přihlášené. Jednak získají pro svůj další kariérní růst publikační záznam ve Sborníku s ISBN, dále pak možnost zúčastnit se závěrečné slavnostní mezioborové konference s možností svůj projekt konzultovat a třeba najít cestu, jak s ním dál pracovat a dokonce zvýšit svoji šanci na pracovní uplatnění. Podařilo se to velmi dobře například Šárce Dobešové, která úspěšně vyvíjí projekt přírodního pohřebnictví „Ke kořenům“.

Soutěž má smysl také v širším měřítku. „Unikátní projekt jde napříč obory a vytváří nejen šance mladým šikovným lidem, ale i velmi zajímavé fórum odborníků z praxe i akademické sféry. Právě z jiných oborů může vzniknout velmi zajímavá zpětná vazba a také praktické nápady či připomínky. Kvalitně zpracovaná témata mohou být inspirací i podkladem pro záměry kraje i dalších institucí, včetně firem,“ přiblížil význam koordinátor soutěže Jan Trávníček z Lipky.
Podrobné informace o soutěži včetně její historie a systému hodnocení jsou dostupné na www.lipka.cz/soutez-DP.

Kontakt: RNDr. Jan Trávníček, MSc. (jan.travnicek@lipka.cz, mobil: 732 827 063).
Podrobné informace o soutěži: www.lipka.cz/soutez-DP
Foto ke stažení v tiskové kvalitě:
https://www.dropbox.com/sh/hj0ch29p0h0kjdx/AAC-dwbKOhfxTUZP2ZWF5BkIa?dl=0
Veronika Neckařová, tel: 777 193 345 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama



Blíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist