https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/diskusni-seminar-k-vyjednavani-ttip-v-poslanecke-snemovne
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: Diskusní seminář k vyjednávání TTIP v Poslanecké sněmovně

21. ledna 2016 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Helena Svatosova, tel: 776890170
AVÍZO: diskusní seminář o Transatlantické obchodní a investiční úmluvě (TTIP) organizovaný pod záštitou poslance PS PČR pana Jaroslava Foldyny se koná ve středu 3.2.2016 od 9,00 hodin v konferenčním sále Poslanecké sněmovny PČR č. 205, ul. Sněmovní 1, Praha 1. RSVP - Pokud máte zájem o účast, prosíme zašlete zprávu na kontakt ttipseminar@iure.org.

Na semináři vystoupí Jitka Znamenáčková, ředitelka odboru politik EU MZV,
Ilona Švihlíková, makroekonomka, koordinátorka Alternativy zdola, Martin Myant z think-tanku ETUI, Vladimír Bärtl, náměstek ministra průmyslu a obchodu, Jiří Šteg, makroekonomický analytik z Iniciativy pro rovnost a ekonom Jaroslav Ungermann, z ČMKOS.

V každé ze tří tématických částí semináře bude dostatečný prostor na diskusi a dotazy; s ukončením semináře se počítá ve 13 hodin.
Helena Svatosova, tel: 776890170 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist