https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/dobrovolnictvi-zazitky-prazdninovy-last-minute-s-hnutim-brontosaurus
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Hnutí Brontosaurus: Dobrovolnictví & zážitky: Prázdninový Last Minute s Hnutím Brontosaurus

6. července 2020 | Hnutí Brontosaurus
Autor: Lucie Nádeníková, tel: 725388972
Právě teď se rozbíhají první letošní dobrovolnicko-zážitkové akce Hnutí Brontosaurus. Většina z táborů už má sice naplněnou kapacitu, ale stále zbývají akce, na které se můžete přihlásit. I letos pomáháme přírodě a památkám. Vyrazte s námi poznat nové přátele i sebe sama, bavit se, blbnout, získávat nové dovednosti a znalosti a prožít skvělé léto. Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? ► www.brontosaurus.cz

Letos jsme přichystali na čtyři desítky letních akcí. „Mnohé z nich jsou už sice naplněny, ale máme pro vás i několik táborů, na které se ještě lze přihlásit. Na facebookové stránce Hnutí Brontosaurus najdete tipy na akce s volnou kapacitou,“ říká koordinátorka Prázdnin s Brontosaurem Veronika Vlačuhová. Také doplňuje, že i přes složitou situaci v letošním roce, se podařilo uspořádat i několik akcí nového formátu.

Pomáhat & užívat si léta

Můžete si vybrat z široké nabídky. Pojeďte do srdce nádherné přírody kosit louky, putovat, vařit na ohni a počítat hvězdy. Nebo upřednostníte genia loci a necháte na sebe dýchnout historii při opravě hradních zdí? Brontosauří akce jsou otevřeny všem mladým lidem, kterým nabízí mraky zážitků, osobnostní rozvoj, nové dovednosti, přátelství a dobrý pocit z užitečné práce. Vybírejte na: https://www.brontosaurus.cz/co-se-chysta

Pro akční povahy, pohodáře i snílky

„Připravili jsme akce, na kterých můžete přiložit ruku k dílu v záchranné stanici pro hendikepovaná zvířata nebo v přírodě lužních lesů na Břeclavsku. Pojedeme také kosit chráněné louky v Beskydech, Krkonoších či Jeseníkách,“ říká programový ředitel Hnutí Brontosaurus Dalimil Toman.

Na Prázdninách s Brontosaurem vás čekají diskuse, workshopy, exkurze, vymazlené hry i relax s kytarou u ohně nebo na sluncem zalité louce v srdci Krkonoš. Pro akční povahy máme i speciální programy jako je larp, putování, cyklistika... A můžete se také vydat prozkoumat pohnutý osud zámku Jezeří, jež stojí nad hranou hnědouhelného dolu. S Brontosaurem poznáte jedinečná místa, odpočinete si v krásné přírodě, poznáte zajímavé osobnosti i odborníky z praxe. A pomůžete tam, kde je to potřeba.

FOTO: https://www.uschovna.cz/zasilka/ZW2G5F785MVMPANV-5YM/
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist