https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/drakiada-pod-petrinem-u-sester-boromejek-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze: Drakiáda pod Petřínem u sester boromejek

Přijďte si zalétat s draky na tradiční Drakiádu pod Petřínem, která se bude konat v sobotu 8. října 2016 od 14 hodin na zahradě naší nemocnice.

Můžete se těšit nejen na pouštění draků, ale také na divadelní představení Kocour v botách v podání divadla Toy Machine. Následovat bude dřevěná dílnička, nebude chybět ani oblíbený klaun Vítek nebo malování na obličej. Podívat se přiletí samozřejmě lesní dravci z Dobříše a opět nás navštíví bublinář s bublinnovou show. Nepřijdete ani o již tradiční ukázku horkovzdušného balonu v oblacích, která bude odměnou pro vítěze.
Přijďte si namalovat draka a zasoutěžit o nejdéle, nejrychleji a nejvýše létajícího draka i nejzajímavějšího létajícího draka, odpočinout si a prožít úžasné odpoledne s Vašimi blízkými.

Akce se koná s podporou Městské části Praha 1 a ve spolupráci s Balony Praha.

Těší se na Vás sestry boromejky a Vaše nemocnice!
Kamila Jadrná, tel: 605 292 015 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist