https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/fakulta-lesnicka-a-drevarska-czu-nove-nabidne-studentum-rozmanite-moznosti-pracovniho-uplatneni-v-zahranici
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Česká zemědělská univerzita v Praze: Fakulta lesnická a dřevařská ČZU nově nabídne studentům rozmanité možnosti pracovního uplatnění v zahraničí

25. února 2020 | Česká zemědělská univerzita v Praze
Autor: Jana Kašparová, tel: 703 182 901
Asociace národních parků Bulharska, Bulharská nadace pro biologickou rozmanitost, Bulharská lesnická univerzita, Aristotelova univerzita v Soluni či lovecké federace Makedonie a Thrákie a mnozí další. Veletrh pracovních příležitostí Fakulty lesnické a dřevařské (FLD) a Fakulty životního prostředí bude letos výjimečný. „Zaměříme se na uplatnění studentů v oblasti ochrany životního prostředí. Akce je součástí mezinárodního projektu Budoucí environmentalisté – spojení řízení evropského přírodního kapitálu s terénním výzkumem,“ vysvětlil projektový manažer projektu Martin Čabrada z FLD.
Veletrh se uskuteční ve čtvrtek 27. února od 10 do 15 hodin v budovách obou fakult. „Účelem akce je umožnit studentům setkat se se zástupci předních veřejných či soukromých zaměstnavatelů, neziskových organizací a evropských univerzit v oblasti lesnictví a ochrany životního prostředí s cílem zvýšit jejich šanci na uplatnitelnost v oblasti ochrany životního prostředí,“ popsal odborný garant projektu Jan Kašpar z FLD. Kromě zmiňovaných zahraničních zaměstnavatelů se veletrhu tradičně zúčastní také společnosti a organizace z České republiky. Srdečně na akci zveme!

Projekt Future Environmentalists se zaměřuje na inovace ve vysokoškolském vzdělávání prostřednictvím partnerství soukromého sektoru, neziskových organizací, vysokých škol a dalších zainteresovaných stran, jehož cílem je překlenout mezery mezi teorií a praxí. V rámci projektu vzniká unikátní on-line databáze studijních materiálů a dalších interaktivních pomůcek pro studenty tří evropských vysokých škol z ČR, Bulharska a Řecka se zaměřením na ochranu přírody. Projekt je financován v rámci programu „Erasmus+“ Evropské unie v rámci strategických partnerství KA2. Více informací o projektu lze získat na webových stránkách projektu Future Environmentalists: http://edu.parks.bg/en/home-en/.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist