https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/hokulo-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc: Hokulo 2017

6. března 2017 | Junák - český skaut, okres Olomouc
Autor: Mgr. Jan Zahradník, tel: +420 737 147 093
Hokulo je hokejbalový turnaj pro skauty všech věkových kategorií, který se letos uskuteční už po čtrnácté. Zázemí pro pořádání turnaje v podobě svého školního hřiště poskytuje každoročně ZŠ Mozartova v Olomouci.

První ročník turnaje se uskutečnil v lednu 2004, od roku 2008 se hraje pokaždé na začátku března. Soutěží se ve třech věkových kategoriích, přičemž základní myšlenkou je, aby si složit tým mohl opravdu každý – minimální nutný počet hráčů v týmu je 4, turnaj je určen jak pro kluky, tak sportovně laděné holky. Hrací systém je vždy stejný – nejprve se týmy utkají v základních skupinách způsobem každý s každým, poté následuje neúprosný vyřazovací systém play-off.

Na celkového vítěze čeká putovní pohár, medailisté všech kategorií obdrží diplomy a další ceny, každý si však odnese především dobrý pocit z pohybu na čerstvém vzduchu, týmové spolupráce a soupeření v duchu fair play. Hlavním cílem turnaje totiž není určit toho nejlepšího, ale zažít radost ze hry a pohybu.

Letošní Hokulo se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. března u ZŠ Mozartova, vždy od 9 hodin.

hlavní organizátor akce
Jiří Šobr
731 255 671
jirka.sobr@centrum.cz
Mgr. Jan Zahradník, tel: 420 737 147 093 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist