https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/husite-a-krizaci-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc: Husité a Křižáci 2017

28. dubna 2017 | Junák - český skaut, okres Olomouc
Autor: Mgr. Jan Zahradník, tel: +420 737 147 093
Dne 6. května se uskuteční 12. ročník akce Husité a Křižáci, jedná se o to terénní hru s použitím papírových koulí a štítů.

Hra má reflektovat bitvu křižáků s husity. Děti celý den sbírají na soutěžích a hrách samolepky, které potom budou lepit do připravené mapy a snažit se dobýt co nejvíce hradů, za což bude udělena sladká odměna. Po obědě jsou pak připraveny hry na jednotlivce, mezi které patří střelba na cíl nebo i vymalování erbů. Mezi vyhlašováním výsledků je i soutěž o nejkrásnější štít. Hry se účastní skautské oddíly z Olomouce, ale i blízkého okolí.

Husitům a Křižákům předcházela i brigáda, kdy organizátoři před samotnou akcí celý prostor připravili, tzn. jeli na místo konání akce, které zbavili smetí, náletových dřevin atd.

Luděk Burda - hlavní organizátor
luda.burda@seznam.cz | 725 856 966
Mgr. Jan Zahradník, tel: 420 737 147 093 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist