https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/k-dvanacti-milionum-proti-rakovine-dnes-prida-pionyr-dalsi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pionýr: K dvanácti milionům proti rakovině dnes přidá Pionýr další!

11. května 2016 | Pionýr
Autor: Jakub Kořínek, tel: 777745886
Dnes, 11. května 2016, se ulice našich měst opět zaplnily žlutými kvítky, které prodávají za symbolickou dvacetikorunu dobrovolníci pomáhající při sbírce Český den proti rakovině. Ta je patrně největší a nejstarší sbírkovou akcí v ČR organizovanou Ligou proti rakovině a léta s ní spolupracuje i Pionýr.

Za uplynulé ročníky nasbírali pionýrští dobrovolníci, vedoucí i děti, částku přesahující 12 milionů korun a letos k ní jistě pořádně přidají. Ve žlutých tričkách a s pokladními vaky jich totiž vyrazilo pomáhat 530 z 58 pionýrských skupin ve všech krajích z celé České republiky.

Děkujeme všem: dobrovolníkům-sběračům i těm, kdo sáhli do kapsy a svým darem podpořili dobrou věc!
Jakub Kořínek, tel: 777745886 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist