https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kurz-zahada-cloveka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Kurz - Záhada člověka

15. února 2016 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Hana Moudrá, tel: 774 554 422
Mezinárodní organizace Nová Akropolis pořádá ve středu 17. 2. 2016 v 18 hodin úvodní přednášku ke kurzu „Záhada člověka". Dům techniky, nám. Republiky 2686, Pardubice (2. patro - VÝTAHEM).

Kurz zahrnuje 13 přednášek, které budou probíhat jednou týdně, vždy ve středu od 18 hodin. Vybrané koncepty filozofie Východu a Západu umožní nahlédnout do nitra člověka, poznat lépe sebe sama, a především umožní naučit se řídit své kroky na cestě životem. Seznámí s učením staré Indie a Číny, mystického Tibetu a Egypta, stejně jako s řeckým a římským pohledem na člověka i na uspořádání společnosti.

Třináct přednášek umožní, uvědomit si, že myšlenky starých filozofů jsou aktuální i pro současnost, pokud jsou aplikovány v životě.
Ing. Hana Moudrá, tel: 774 554 422 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist