https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/kurz-zahada-cloveka-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Kurz Záhada člověka

19. dubna 2017 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152
Nová Akropolis pořádá ve čtvrtek 20. 04. 2017 v 17 hodin první přednášku kurzu filozofie a psychologie "Záhada člověka" ve svém sídle v Liberci, Jablonecká 16.

Vybrané koncepty filozofie Východu a Západu nám umožní nahlédnout do nitra člověka, poznat lépe sebe sama, a především se naučit řídit své kroky na cestě životem. Seznámí nás s učením staré Indie a Číny, mystického Tibetu a Egypta, stejně jako s řeckým a římským pohledem na člověka i na uspořádání společnosti. Třináct přednášek nám pomůže si uvědomit, že myšlenky starých filozofů jsou aktuální i pro současnost, pokud je aplikujeme ve svém životě.
Ing. Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist