https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/na-prazskem-hrade-byl-letos-podruhe-vyhlasen-socialni-podnik-roku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

P3 - People, Planet, Profit, o.p.s.: Na pražském hradě byl letos podruhé vyhlášen sociální podnik roku

28. listopadu 2016 | P3 - People, Planet, Profit, o.p.s.
Autor: Gabriela Kurková, tel: 776 236 792
Ergotep podniká v Pardubickém kraji a poskytuje široké spektrum služeb, například e-shop Tescoma na klíč a back-office pro skupinu ČSOB. Zaměstnává téměř 250 lidí s různými typy zdravotního postižení.

“Ze získání ceny máme velkou radost a potěšilo nás, že jsme obstáli, v porovnání s jinými sociálními podniky. Vnímáme to hodně jako závazek do budoucna”, řekl generální ředitel Ergotepu, Jiří Černý.

Cenu za společenskou odpovědnost Podnikáme odpovědně vyhlašuje Rada kvality ČR s Asociací společenské odpovědnosti, Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a P3 – People, Planet, Profit. Sociální podniky mají v této ceně svou vlastní kategorii, kterou zajišťuje po odborné a organizační stránce obecně prospěšná společnost P3 - People, Planet, Profit. “Vlastní cena pro sociální podniky a její předávání ve Španělském sále Pražského hradu jsou projevem uznání společnosti, které sociální podniky tolik potřebují. Ergotep patří mezi naše největší a nejsilnější sociální podniky a cenu si určitě zaslouží.”, řekla ředitelka P3, Petra Francová.


P3 - People, Planet, Profit, o.p.s. prosazuje a podporuje sociální podnikání v ČR, úzce spolupracuje s Tematickou sítí pro sociální ekonomiku TESSEA, dále také poskytuje konzultace, pořádá semináře a workshopy a administruje www.ceske-socialni-podnikani.cz, největší zdroj informací o sociálním podnikání v ČR.

Další informace:
P3 - People, Planet, Profit, o.p.s.
Malátova 659/16, Praha 5 – Smíchov, 150 00
Gabriela Kurková
Tel.: +420 776 236 792
E-mail: gabriela.kurkova@p-p-p.cz
Web: www.ceske-socialni-podnikani.cz a www.p-p-p.cz


Gabriela Kurková, tel: 776 236 792 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist