https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nabidka-pc-kurzu-pro-osoby-se-zdravotnim-postizenim
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.: Nabídka PC kurzů pro osoby se zdravotním postižením

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. vždy několikrát ročně organizuje kurzy práce na počítači zaměřené na ovládání počítače a nejčastěji užívané počítačové programy. V současné době máte možnost přihlásit se do kurzu pro začátečníky nebo do kurzu pro mírně pokročilé. V obou kurzech je ještě několik volných míst. Kurzy jsou určené pro osoby se zdravotním postižením a jsou zcela zdarma. Místo konání: Svaz tělesně postižených, Karlínské náměstí 59/12, Praha 8 - Karlín, zasedací místnost ve 2. patře. Počet vyučovacích hodin: 45 (celkem 15 týdnů výuky). Po ukončení kurzu klienti obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Podmínkou je účast na více než polovině lekcí. PC KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY začíná 21. února 2017 bude se konat vždy v úterý od 13:00 do 15:15 hod. PC KURZ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ začíná 22. února 2017 bude se konat vždy ve středu od 13:00 do 15:15 hod. Zájemci o kurz ať se prosím hlásí co nejdříve na telefonním čísle 736 220 925 (pouze SMS - do 19. 2. dovolená v zahraničí) nebo e-mailem: alena.rihova@svaztp.cz. Kontaktní osoba: Alena Říhová. Kurzy jsou realizovány za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Vládního výboru pro zdravotně postižené občany.
Alena Říhová, tel: 736 220 925 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist