Mgr. Martin Balcar "> Nadace Civilia sloučena s Nadací Divoké husy - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nadace-civilia-sloucena-s-nadaci-divoke-husy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nadace Divoké husy: Nadace Civilia sloučena s Nadací Divoké husy

28. listopadu 2006 | Nadace Divoké husy
Autor: Mgr. Martin Balcar, tel: 603 866 054
Nadace Civilia se sloučila s Nadací Divoké husy, která tímto krokem přebírá její aktivity i nadační jmění. Sloučením tak definitivně zaniká Nadace Civilia.

"Nadace Divoké husy bude pokračovat v podpoře projektů, které Nadace Civilia podporovala", řekl Martin Balcar, ředitel Nadace Divoké husy. Sloučení přináší nejenom prostředky v nadačním jmění, ale i odpovědnost za celou řadu projektů.. "Sloučením s Civilií dávají Divoké husy najevo svou stabilitu a odpovědnost za stovky podpořených projektů v celkové hodnotě více jak 280 milionů korun", doplňuje Martin Balcar. Nadace Divoké husy přejímá veškeré účetnictví a odpovědnost za dokončené i nedokončené projekty Civilie. Nadační jmění Divokých hus po sloučení přesáhne 32 milionů korun.

Správní rada nadace Civila děkuje všem podporovatelům a dárcům, kteří významně přispěli k finanční podpoře mnoha projektů nevládních organizací pomáhajících sociálně a zdravotně znevýhodněným spoluobčanům. Umožnili tím vznik a fungování mnoha velmi potřebných zařízení a podpořili rozvoj českého nevládního neziskového sektoru.

Více informací:
www.divokehusy.cz

Mgr. Martin Balcar, ředitel Nadace Divoké husy
tel: 603866054
E-mail: balcar@divokehusy.cz
Mgr. Martin Balcar, tel: 603 866 054
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist