https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/otevreni-novych-prostor-fary-a-odhaleni-pametni-desky-biskupa-gorazda-v-hornich-pocernicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Náboženská obec CČSH: Otevření nových prostor fary a odhalení pamětní desky biskupa Gorazda v Horních Počernicích

Ve čtvrtek 18.5.2017 v 16.00 bude na Náchodské ulici 171/382, Praha 20- Horní Počernice za přítomnosti patriarchů Církve čs. husitské a Pravoslavné církve a představitelů kulturního a společenského života městské části, slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná fara a klubovna diakonie Divizna. Zároveň bude odhalena pamětní deska biskupu Gorazdovi, který v tomto domě pobýval s v době heydrichiády.
Církev čs. husitská Náboženská obec CČSH, tel: 702039910 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist